Şehirlerarası Evden eve nakliyat hizmeti almadan önce oluşabilecek sorunlara karşı kendinizi garanti altına alabilmek için taşınmayı gerçekleştirecek olan firmadan taşıma sözleşmesi ve sigorta evraklarının fotokopisini ve deyaylı bilgi isteyin. Firma karşısında bulunan hukuksal haklarınızı elinizde bulundurun.

Ülkemizin nüfusunun günden güne artması, iş, eğitim, sağlık sorunları gibi sebeplerle taşınma gereksinimi ortaya çıkmaktadır. Ülkemizin tüm şehirlerine taşımacılık hizmetleri sunmaktayız. Şehirlerarası nakliyat hizmeti çok fazla güven gerektiren bir iştir. Eşyalarınız herhangi bir il içerisinde değil iller arasında taşındığı için güven duyulan firmalarla çalışılması gereklidir. Uzman ekibimiz ile bu konuda en güvenilir firmalardan biri olarak uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Eşyaların yoğunluğu önce gönderdiğimiz ekspertizler tarafından belirlenmektedir. Şehirlerarası nakliyat hizmetlerini profesyonel elemanlarımız aracılığı ile yerine getirmekteyiz. Yoğunluğu, ebatlarına göre taşınma işlemleri programlanmaktadır. Ülkemizin her yerine özenle taşımaktan mutluluk duymaktayız. Müşteri memnuniyeti ilkesi ve prensipleri doğrultusunda çalışan firmamız anlaşmaları yazılı ve sözlü olarak yapmaktadır. Ülkemizin hemen hemen her yerinde profesyonel taşımacılık hizmetleri sunan firmamız kendisini en iyi şekilde geliştirmiştir.

Eşyalarınızın Zarar Görmediği Nakliye Hizmetleri

Hızlı, güvenli taşıma hizmetleri ile sizlere en kaliteli ev taşıma hizmetlerini sunmaktayız. Tayin, özel sebeplerle yılın tüm aylarında profesyonel kadromuz ile şehirlerarası taşımacılık hizmetleri sunmaktadır. Geniş araç filomuz ve profesyonel kadromuz ile Türkiye’nin her yerinde zamanında ve güvenle taşımacılık hizmetleri sunuyoruz. Sigortalı, güvenli, zamanında şehirlerarası eşya taşımacılığı hizmetleri sunmaktayız. Türkiye’nin her yerinde gönül rahatlığı ile hızlı bir şekilde evinizi taşımaktayız. Şehirlerarası nakliyat fiyatları sanılanın aksine uygun aralıklarla karşımıza çıkmaktadır. Araç ve malzeme organizasyonunu gerçekleştirmekteyiz. Şehirlerarası eşya taşımacılığında sizlere parsiyel ve özel taşımacılık hizmetleri sunuyoruz. Bir bölgeden başka bir bölgeye taşınırken fiyatlandırma konusunda daha uygun olan parsiyel taşımacılıkta birden çok evin eşyası kamyonlarda bölünerek taşınmaktadır. Parça eşya taşımacılığı ekonomik ve sigorta güvencelidir.

Sorunsuz Taşımacılık Hizmetleri

Şehirlerarasında ev veya iş yeri nakliye işlerinizi karşılıklı sözleşmeler ile yapmaktayız. Şehirlerarası evden eve nakliyatta bizleri tercih eden müşterilerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunmaktayız. Kendi ailemiz gibi gördüğümüz müşterilerimizin eşyalarını özenle taşımaktayız. Kaliteli referanslar edinmeyi ilke edinen şirketimiz ciddi, profesyonel, işini bilen elemanlardan oluşmaktadır. Ev, ofis, fuar, kurum taşımacılıklarını 7 gün 24 saat ilden ile gerçekleştirmekteyiz. Yılların getirdiği tecrübeye sahip olan elemanlarımız yılın belli dönemlerinde eğitimlere alınmaktadır. Şehirlerarası nakliyat İstanbul ilinde ve ilçelerinde de sorunsuz hizmetleri ayağınıza kadar getirmektedir. Eşyalarınız yaşam alanlarınızdan alınarak yeni hayatınıza başlayacağınız illere sorunsuz şekilde taşınmakta, profesyonel hizmetler uzmanlık ile sunulmaktadır. Özel taşımacılık hizmetlerinde ise talepleriniz doğrultusunda eşyalarınızın montajını da biz yapabilmekteyiz. Eşyalarınızın zarar görmemesi için kraft, etli kağıtlar kullanmaktayız.