Evden Eve Nakliye olarak evden eve taşımacılıkta kaliteli ve güvenli hizmetlerimizi ofis ve büro taşımacılıkta da kullanmaktayız. Büro taşıma hizmetinde en başta taşınacak olan ofisi küçük bir gezinme ile taşınma programı hazırlanmaktadır.

Ofis ve büro nakliyesi tamamen profesyonel taşımalık işlerinden bir tanesidir. Bütün evden eve nakliyat yapan kişiler asla ofis ve büro taşıması yapamaz. Bunun için ofis ve büro taşıması, nakliye yapılması gerektiğinde kaliteli ve referansı olan yerleri tercih etmelisiniz. Halkalı Atakent Evden Eve Nakliye ofis ve büro taşımacılığında önemli referansları bulunmaktadır.

Yapılan bazı planlarımız şu şekilde, eşyalarınızın konulacağı koliler, eşyalarınızın yoğunluğu, hassas kırılacak olan eşyalar için ayrı olarak hazırlanmış koliler, taşıma işleminde çalışacak eleman sayısı, yükleme sırasında kullanılacak olan ekipmanlar gibi planlar önceden belirlenir ve bunlara göre kusursuz bir taşınma planı oluşturulur. Ofis içerisin taşınacak olan eşyaların taşınma esnasında herhangi bir darbeden zarar görmemesi için çok iyi bir düzeyde paketleme işlemi yapılması gerekmektedir. Taşınma esnasında eşyalarınızın çizilmesi, hasar alıp kırılması veya kaybolması durumda işlerinizin aksamasına neden olan olacaktır. Taşınma yapılırken kolilenmiş bütün eşyalarınız numaralandırılmalar yapar ve bu numaralara göre eşyalarınız birbirine karışmadan yeni ofisinize çok kolay bir şekilde yerleştirmesini yapabilirsiniz. Böylece eşyaların birbirine karışmasını önlüyor ve karışıklılığında önüne geçmekteyiz.

Büro içerisinde taşınması sıkıntılı olan eşyalar masalar ve dolaplardır. Bu gibi eşyalar için özel olarak marangoz elemanlarını ofise göndererek eşyaları demonte işlemi yapmaktayız. Daha sonra demonte edilen parçaların paketleme işlemi yapılır ve özel araçlarımıza yüklenmektedir. Eğer tam tersi olursa masaların dolapların yoğun olduğu ve yüksek bir binada ofisiniz buluyorsa eşyalarınızı daha kolay bir şekilde asansörlü nakliyat hizmetini kullanarak eşyalarınız hiç bir zarar görmeden kolay bir şekilde taşınma işlemi gerçekleştirilmektedir.

Taşınacak olan eşyaların yeni ofisinize götürülene kadar eşyalarını muhafaza edecek yer bulamıyorsanız eğer eşya koyma depolarımızda güvenli bir şekilde ofis eşyalarınızı koyabilirsiniz. Eşya depolarımız bütün güvenlik sistemleri ile güvenlikleri sağlanmaktadır.

Taşınma esnasında eşyalarınıza gelen herhangi bir zararlara karşı nakliye sigortası yapılmaktadır.

Categories: menü

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts

menü

Yeni Mobilya ve Eşyalar Nakliyat Sırasında Nasıl Taşınır ?

Taşınmak gerçekten insanları çok yoran ve zor bir iştir. Bunların en başında da ağır eşyalar ve mobilyalar bulunmaktadır. Bu gibi ağır eşyaların yerlerini değiştirmek insanları çok yorar. Bütün eşyaları taşıması, eşyaları toplaması, eşyaların paketlenmesi yeni Read more…

menü

Taşımacılıkta Yapılan Hizmetler Nelerden oluşur?

Bulunduğumuz toplumda bireylerimiz günlük yaşamlarını devam ettirebilmek için, yaşantılarında bazı değişiklikler yapması gerekiyor. Bazı kişilerde zorlu durumların üstesinden gelmesi için profesyonel yardımlara ihtiyaç duymaktadır. Günlük yaşamımızda ihtiyaç duyduğumuz şeylerden bir tanesi de Nakliyat hizmetleridir. Evden Read more…

menü

Evden Eve Nakliyede Ekonomik Taşınmanın İpuçları

Taşınmak her zaman zor ve fazlasıyla masraflı bir iştir. Eğer planlı bir taşınma programı yaparsanız sizi fazla harcamalardan kurtaracak hem de güvenli bir şekilde eşyalarınızın yeni adresine ulaşmasını sağlayacaktır. Güzel bir nakliye hizmetinden yararlanmak istiyorsanız Read more…