Ofis Taşımacılığı ; Yeni çalışma alanlarınıza taşıma sürecinizde yanınızda olan firmamız bütün eşyalarınızı garantili bir şekilde taşımaktadır. Eşyalarınızı özenle, çizik ve kırıklar olmadan yeni ofislerinize taşımaktayız. Çelik kasa, bilgisayar, evraklarınızı istediğiniz gibi özenle paketlemekte ve yeni yerlerinize taşımaktayız. Eşyalarınızı günün her saatinde, yurdun her yerine tam zamanında taşımaktayız. Uzman personellerimizle eşyalarınızın gideceği yere özenle paketlenmiş olarak ulaştırılmasını sağlamaktayız. Eşyalarınızın gidecek mesafesi, çokluğuna göre fiyatlarımızı belirlemekteyiz. Yoğun özen göstererek dosyaların, evrakların sorunsuz şekilde yeni bürolara taşınmasını gerçekleştirmekteyiz. Paketleme özenle yapılması gerekmektedir. Exper olan personelimiz gerek ofislerinizi incelemektedir. İncelemeler bittikten sonra etüt çalışmaları yapılmaktadır. Taşıma günü ofis görevlileri nakliye elemanlarımız ile sorunsuz taşıma işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Ekspertiz Hizmetleri Sunan Taşımacılık Çalışmalarımız

Taşıma basamakları sorunsuz şekilde yürütülmektedir, işlemlerinizi yapmadan eşya tespiti yaparak eşyaların detaylarını net olarak ekspertizlerimiz saptamaktadır. Ekspertiz hizmetlerimiz ücretsiz olarak sunulmaktadır. Ekspertizlerin raporları doğrultusunda taşınma programları yapmaktayız.  Taşıma programları çerçevesinde tüm dolaplarınız, masalarınız, yerlerine göre numaralandırılmaktadır. Yükleme işlemlerinizi bu numaralandırma işlemleri doğrultusunda yaparak yeni ofisteki yerleştirme karmaşasını önlemekteyiz. Aşamalar özenle yapılmalıdır. Tüm klasörleriniz ve dosyalarınız paketlenmektedir. Mobilyalarınızın taşınma sırasında zarar görmemesi için hava baloncuklu naylonlarla ambalajlanmasını, köşelerine koruyucular yerleştirilmesini gerçekleştirmekteyiz. Büro eşyalarınızı kod numarası ve departmanlarına göre istediğiniz şekilde elemanlarımız yerleştirmektedir. Bilgisayarlarınızı ve elektronik eşyalarınızı ayrı ayrı paketleyerek sorunsuz şekilde yeni alanlara yerleştirmekteyiz.

Güvenceli Taşımacılık Hizmetleri

Sigorta altına aldığımız eşyaları ve dosyalarınızı kaybolmadan, zarar görmeden yeni yerlerine yerleştirmekteyiz. Eşyalarınızı yeni yerinize sorunsuz şekilde yerleştirmekteyiz. Montaj ve demonte gerektiren mobilyalarınızı marangozlarımız yerine getirmektedir. Güvenli hizmetlere rağmen tedbirleri elden bırakmayarak eşyalarınızı problemsiz olarak ofis görevlisine teslim etmekteyiz. Uzun yıllardan beri hizmet sunan firmamız iş sektöründe öncü olmaktadır. Kurumsal şirketlerin hizmetlerini de özenle, kısa sürede, profesyonel elemanlarımız ile kolaylıkla gerçekleştirmekteyiz. Firmalar arasındaki önemimizi her zaman korumaya devam etmekteyiz. Yılların getirdiği tecrübe ve bilgi birikimi doğrultusunda taşıma işlemlerini planlayıp programlamaktayız. Eşyalarınız, dolaplarınız ve evraklarınız zarar görmeden taşımacılık hizmetlerini yerine getirmekteyiz. Ön bir tanışma ve ekspertiz organizasyonu yapılarak taşınacak malzemelerin listesi özenle hazırlanmaktadır. Taşınacak mesafe, kat gibi özellikler detaylı olarak görüşülerek taşımacılık için plan, zaman, program hazırlanmaktadır. Geniş araç filomuz, kalifiye elemanlarımız ile her zaman yanınızdayız.
Taşıma hizmetlerinde sunmuş olduğu kaliteli hizmetler ile taşımacılık sektöründe taşıma işlemlerini kurumsal olarak gerçekleşmektedir.  İş yerinizi taşıma zamanlaması yapılarak zaman kaybı yaşatılmadan ofisinizin taşımasını yapılmaktadır. Herşey zamanında düşüncesi ile ofisinizi tam zamanında teslim ederek iş kaybını önlemekteyiz. Kurum/kuruluşlara kurumsal olarak nakliyat hizmeti vermekteyiz.