Esenyurt Evden Eve Nakliyat

Esenyurt Evden Eve Nakliyat taşınmalarınız için bizleri aramanız ve tüm mobilya ile eşyalarınız emin ellerde taşımanıza yardımcı olalım. Evden Eve Taşımacılık Hizmeti Evinizde bütün eşyalarını paketlenmesi halinde yeterli kapasiteye sahip olan araç içerisine yerleştirme işlemi başlatılır. Araç içerisinde sabitleme işlemi yapıldığından özellikle ani durumlarda kolilerin devrilmesi veya eşyalarını zarar görmesi engellenmiş olunur. Profesyonel olarak verilen hizmeti ile eşyalarınızın zarar görmeden taşıması sağlanmaktadır.

Verilen yeni adrese araç ile ulaşım sağlandıktan sonra ekip tarafından bütün koliler yeni adresinize çıkartılarak bu şekilde herhangi bir sorun olup olmadığı kontrol edildikten sonra teslimatı yapılmaktadır. Oluşabilecek her türlü duruma karşı sigortalı taşımacılık hizmeti verilerek bu şekilde oluşan durumlar karşısında zararınız sigorta firması tarafından karşılanmaktadır.

Nakliyat Hizmeti Fiyatları Uygun fiyat tekliflerini hizmet almak isteyenler için hizmeti belirlenmiş olan düşük fiyat seçenekleri ile kaliteli hizmet almanızı sağlamaktadır. Bu sayede taşınırken herhangi bir sorun yaşamadan daha kısa süre içerisinde eşyalarınızı yeni adresinize taşıma imkanına sahip olabilirsiniz.

Eşyaların taşınması konusunda özellikle zarar vermeden işlem yapılması için hizmeti verilmektedir. Müşteri memnuniyetini sağlamak adına müşteri odaklı olarak yapılan çalışmalar sayesinde taşıma işleminde her zaman kaliteli sonuçlar elde edilmektedir. Taşıma işlemini ilk aşamasından son aşamasına kadar bütün kontrol uzman ekip tarafından sağlandığı için herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmadan taşıma işlemi tamamlanmaktadır.

Ekspertiz tarafından yapılan kontroller ile gerekli olan ekipman, ekip sayısını ve hizmet bedeli belirlenerek bu şekilde onay vermeniz durumunda taşıma işlemine başlamaktadır. Adresinize gelen ekip tarafından gerekli çalışmalar başlatılarak bu şekilde eşyaların gruplarına göre kolilenmesi sağlanmaktadır. Kolilere konulan eşyalar araç içerisine daha rahat yerleştirilerek sorunsuz olarak taşınması sağlanmaktadır.

Özellikle büyük mobilyalar için demonte hale getirilerek bu şekilde daha rahat ve kolay taşıma imkanı elde edilmektedir. Demonte olarak taşınan mobilyalarınız ustalar tarafından montajı yapıldıktan sonra tarafınıza teslim edilmektedir. Bu sayede kullanıma hazır olarak teslim edilen mobilyalarınızı yeni evinizde sorunsuz olarak kullanmaya devam edebilirsiniz. Nakliyat işlemlerinde yeterli kapasiteye sahip olan araçları ile taşıma işlemi yapıldığından tek seferde bütün eşyalarınız aynı araçla taşınarak kısa süre içerisinde teslimatı yapılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir