Esenkent evden eve nakliyat

Esenkent Evden Eve Nakliyat

Esenkent Evden Eve Nakliyat  Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma Bakanlığı onaylı yetki belgesine sahip Esenyurt ilecesine bağlı Esenkent mahallesinde bulunan firmamız ile sizlere profesyonel çözümler sunuyoruz. Şirket olarak titiz çalışma prensibine sahibiz ve müşteri mağduriyeti yaşanmaması için gereken prosedürlerin hepsini uygulamaktayız. Son teknoloji taşımacılık sistemleri ile donatılmış, kaliteli araç filomuz ile sektörde öncü olarak çalışıyoruz. Uzun yılların birikimi ile oluşturduk ve kaliteli hizmetimiz sayesinde tercih edilen olmayı başardık. Uzman personel kadromuz son derece titiz çalışmayı prensip haline getirmiştir ve etik ahlaki değerlere önem vermektedir.

Şehir içi ve şehirler arası nakliye işleriniz için sizlere yardımcı olmaktayız. Ev, ofis, işyeri, büro, banka, şirket ve daha büyük kapsamlı taşıma şekilleri gerektiren iş yükünü en güvenilir şekilde hizmetimiz ile yapacağımız sözleşme doğrultusunda gerçekleştirmekteyiz.

Esenkent Evden Eve Nakliyat Kurumsal bir firma olduğumuzdan dolayı müşteri mağduriyetini sıfıra indirmiş bulunuyoruz. Verdiğiniz adresinize, firma bünyesinde çalışan ekspertizimizi ( bilir kişi ) göndermekteyiz. Yapacağı tetkiklerin ve incelemelerin sonucunca size bir maliyet raporu hazırlıyoruz. Bunun için evin yüksekliği, konumu, içinde ki eşyaların ağırlığı, kapladığı alan ve taşınacak yere olan mesafesini ele alıyoruz. Güvenilir bir nakliye hizmeti vermek için sözleşmemizde bulunan maddelere eksiksiz bir şekilde uymaktayız. Böylece kusursuz hizmetimiz için ilk adımı sizlere atıyoruz. Eşyalarınızın hassasiyetine, kırılma derecelerine, paketleme ve ambalajlamada kullanılacak malzemelerin miktarına göre belirleme yapıyoruz. Bu şekilde yapılan ön çalışmanın ardından anlaşma yapılır ise, karşılıklı olarak müşterimize nakliyat sözleşmesini imzalıyoruz.

Kaliteli hizmeti Esenkent Mahallesinde firmamız sunuyor

İlk olarak evin yüksekliğine göre asansörü kurulumunu gerçekleştirmekteyiz. Bu konuda ön cephe, balkon ve pencere durumlarına göre hareket edilmektedir. Güven sorunu teşkil eden durumlarda asansör kurulumu yapmıyoruz. İş güvenliği konusunda hassas bir yapıya sahibiz. Evin içinde ki eşyalarınız yapılan sınıflandırmaya göre ayrılan kategorilerde muhafaza altına alınacaktır. Önceliği sizin belirttiğiniz değerli eşyalarınız ve kırılma hassasiyeti fazla olanlar alıyor. Mutfak eşyaları, vitrin süsleri ve cam türünde olanları ( bardak, tabak, ahize, biblo, süs eşyaları, antika parçalar ve bunlara benzer türde olanlar ) yumuşak dokuya sahip malzemeler ile sarıyoruz.

Sonrasında ise özel olarak yaptırdığımız kalın karton kutuların içine yerleştirmekteyiz. Evin içinde ki de-monte ( söküm ) işlemi gerektiren eşyalar için usta marangozumuz profesyonel el aletleri ile parçaları tek bir yere topluyor. Büyük yer kaplayan beyaz eşya, vitrin, koltuk takımı, yemek takımı gibi parçaların hepsini strec film ile özenle sarıyoruz. Sonrasında kalın battaniyelerimiz ile muhafaza altına alarak dış etkenlerden koruyoruz. Askıya asılacak olan eşyalarınızı, aracımızda bulunan elbise dolabına yerleştiriyoruz. Kırışmaya ve kirlenmeye karşı önlüyoruz. Yatağınızı, özel koruma kılıfı içine koyuyoruz ve kirlenmeden aracımıza yüklüyoruz. Teyit edildikten sonra Esenkent evden eve nakliye şirketimize ait aracımız ile diğer adrese doğru yola çıkıyoruz.

Esenkent Evden Eve Nakliyat Uygun fiyata kaliteyi veriyoruz

Esenkent Evden Eve Nakliyat Taşınacak olan yere geldikten sonra, Esenkent te bulunan firma personelimiz gerekli gördüğü takdirde asansör kurulumunu şartlara uygun olarak yapmaktadır. Eşyalarınızın hepsi evinize çıkarıldıktan sonra, istediğiniz şekilde yerleştirmesini yapıyoruz. Söküm işlemi yapılan eşyalarınızın montajı ekişi gibi yapıldıktan sonra kalın karton içine konulmuş olan hassasiyeti fazla olanların yerleştirmesi yapılacaktır. Elbise dolabımızda ki kıyafetlerinizin hepsi yerlerine koyulduktan sonra kılıf içerisinde ki yatağınızı yerleştiriyoruz. Son olarak müşterimiz ile kontrol ediyoruz ve teyitleştikten sonra işimizi bitmiş sayıyoruz. Bu şekilde profesyonel olarak sözleşmeli çalışmalarımız ile güven sorununu ortadan kaldırmaktayız.

Bünyemizde çalışan kaliteli personellerimiz ve yüksek donanıma sahip araç filomuz ile günün her saatinde hizmet vermekteyiz. Şirketimiz çok uzun zamandan beri şehir içi ve şehirler arası taşımacılıkta sektörün öncüsü olarak adını duyurmayı başardı. Bakanlık onaylı sertifikamız ile nakliye işini sözleşmeli olarak yapıyoruz. Esenkent Mahallesinde her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak iş güvenliği konusunda hassas davranmışızdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir