Askılı Tekstil Taşımacılığı :

Tekstil sektöründe hizmet veren firmaların ürünlerini taşıyan şirketimiz profesyonel hizmetleri ayağınıza kadar getirmektedir. Tekstil taşımacılığı işlemlerinizi şehirlerarası ya da şehir içi olarak hizmetinize sunuyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutmanın yanı sıra giysilerin zarar görmemesi için özel poşetleme seçeneği sunmaktayız. Askılarda taşınan eşyalarınız kırışmadan yeni yerlerine ulaşacaktır. Askılı tekstil taşımacılığı hizmetlerini müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda karşılamaktayız. Önemimizi her geçen gün korumaya devam etmekteyiz. Kapalı kasa araçlarımız, deneyimli personellerimizle taşıma işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Askılı tekstil ürünlerinizi istenirse kolilerde istenirse özel olarak tasarlana standartlara uygun sorunsuz delikli sisteme sahip araçlarımızla taşımaktayız. Tekstil ürünlerini yeni adreslerinize aldığımız gibi teslim etmekteyiz. Toz geçirmeyen ve özel olan bölmelerimiz sayesinde askılı taşımacılık hizmetlerini yerine getirmekteyiz.

Eşyalarınızın Kırışmadığı Tekstil Taşımacılığı Ceket, pantolon, etekler gibi aklınıza gelebilecek malzemelerinizi kırışmadan, düzenli olarak ve tam zamanında yeni yerlerine ulaştırmaktayız. Askılı tekstil ile ilgili her türlü taşımacılık işlemlerinizi şehir içi ya da şehirlerarası taşımacılık yaptırabilmekteyiz. Kapalı kasa araçlarımız da ürünlerinize zarar gelmemesi için en küçük detaylar bile düşünülmüştür. Askılı tekstil taşımacılığında uzman olan firmamız gerek İstanbul içi gerekse şehirlerarası profesyonel hizmetleri sunmaktadır. Askılı tekstil ürünleri oldukça çeşitlidir. Tekstil taşımacılığı kapsamında pek çok ürün ve malzeme taşınabilmektedir. Ürünlerinizi eski standartlarda olduğu gibi koli ekipmanları ile değil 16, 24, 39, 48 ve 100 m3 ebatlarına sahip olan özel yapımda ve Avrupa standartların sahip olan sonsuz delikli sisteme sahip araçlarımızla taşımaktayız. Alıcı adreslerine alındığı gibi, kırışma ve tozlanmalar meydana gelmeden özel paketler içinde sunmaktayız.

Tekstil Taşımacılığı Hizmetleri Ceket, etek, pantolon gibi aklınıza gelebilecek her eşyanızı kırışmadan, düzenli olarak ve tam zamanında yerine ulaştırmaktayız. Tekstil malzemeleri ile ilgili her eşyanızı şehir içi ya da şehirlerarası olarak yapabilirsiniz. Araçların cinsi ve kilometresine göre yapacağınız ödemeler ile gönderilerinizi tam zamanında, istediğiniz yerine ulaştırmaktayız. Fiyatlarımız ise sanılanın aksine çok uygundur. Eşyalarınız zarar görmeden, kırışıp tozlanmadan yeni yerlerine ve satılacakları alanlara gönderilmektedir. Özel ekipmanlara sahip kamyonlarımızda taşınan tekstil ürünleri özel olarak paketlenerek yeni yerlerine ulaştırılmaktadır. Eşyalarınızı ve çeşitli tekstil malzemelerini özenle askılarla yeni yerlerine taşımaktayız. Askılar sayesinde malzemeler kırışmadan, zarar görmeden yeni yerlerine sorunsuz olarak taşınmaktadır. Taşınan eşyalarınız taşıma sırasında oluşabilecek hasarlara karşı da talepleriniz doğrultusunda sigortalanarak garanti kapsamına alınmaktadır.

Askılı tekstil taşımacılığında müşterilerimizin beklentilerini karşılamaktayız. Kapalı kasa araçlarımız ve deneyimli personellerimiz ile taşıma işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Askılı Tekstil Ürünler istenilirse askılı kolilerde istenilirse özel tasarlanmış Standartlara uygun sonsuz delikli sistemli araçlarımızla taşınmaktadır. Tekstil ürünleri yeni adresine de alındığı gibi teslim ediliyoruz. Özel ve toz geçirmez bölmeler sayesinde askılı taşımacılığın yanında kolilerinizde taşınıyor. Pantolon, ceketler, etekler vb. aklınıza gelebilecek bütün her şey kırışmadan, düzenli olarak tam zamanında yerine ulaşıyor.

tekstil-tasimaciligiFirmamız olarak Askılı Tekstil ile ilgili her türlü taşımacılık işlemlerinizi; şehir içi veya şehirler arası yaptırabilirsiniz.Kapalı kasa araçlarımız ile gönderileriniz tam zamanında, tam istediğiniz gibi yerine ulaşır. Sizde bu hizmeti Vangölü Evden Eve Nakliyat’ tan almanın rahatlığını yaşayabilirsiniz. Eğer diğer tekstil firmalarının rahatlığını sizde yaşamak istiyorsanız firmamızı arayabilirsiniz